Odzież i Akcesoria

Odzież reklamowa z nadrukiem logo firmy

Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopis, smycz czy w ostatnim czasie pamięć USB. Jednak, jeśli zależy Ci na tym, aby nazwa Twojej firmy została w pamięci na długo i wywarła bardzo dobre wrażenie, zaskocz swojego klienta czymś niebanalnym. Świetnym pomysłem jest odzież reklamowa. Ciekawy T-shirt z nadrukiem lub haftem to uniwersalny gadżet, który mogą nosić zarówno dzieci, kobiety, jak i mężczyźni... I robią to bardzo chętnie, a tym samym są tak zwaną chodzącą reklamą firmy. Dlatego jeżeli wahasz się, czy warto zdecydować się na inwestycję w odzież reklamową, to zapewniamy, że jak najbardziej jest to strzał w dziesiątkę!

Odzież i Akcesoria 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 154 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 154 elementów

Oryginalna odzież reklamowa

Wspomniany już t-shirt to tylko jedna z propozycji. Do zaoferowania mamy również czapki, bluzy, bezrękawniki, kominy oraz kurtki w różnych fasonach, wzorach i kolorach, na których może znaleźć się dowolny nadruk. Trzeba pamiętać też o tym, aby odzież reklamowa była dobrej jakości, ponieważ tylko wówczas klient chętnie będzie ją zakładał. Ta zamówiona u nas to gwarancja satysfakcji i zadowolenia. W swojej ofercie posiadamy również koszulki oddychające, które idealnie sprawdzą się podczas uprawiania sportu lub w upalne letnie dni. Tak naprawdę odzież reklamowa to darmowa reklama oraz utrwalenie wizerunku firmy. Wielu marketingowców głowi się nad tym, jakim sposobem sprawić, aby dana marka czy firma zapadła ludziom w pamięć i była pozytywnie kojarzona. Odpowiedź jest bardzo prosta! Z racji tego, że jesteśmy wzrokowcami, to odzież reklamowa jest jedną z najlepszych form, aby konkretna firma na długo pozostała w naszej świadomości. Poza tym poruszanie się w takiej odzieży, to szerzenie reklamy i dodatkowa promocja. Dlatego warto w nią zainwestować niezależnie od wielkości firmy!

Odzież reklamowa z logo firmy

Atrakcyjnie wykonana odzież z nadrukiem może posłużyć Twoim klientom podczas wielu codziennych czynności, w trakcie których będą mimowolnie oswajać innych ludzi z logo Twojego przedsiębiorstwa. Możesz zamówić u nas również ubrania z wybranym hasłem, najlepiej definiującym charakter podejmowanych przez firmę działań. Odzież z nadrukiem to jednak nie tylko propozycja dla firm. Za pomocą wygodnych koszulek sportowych dla zawodników zwiększysz na przykład rangę organizowanego wydarzenia. Odzież z logo firmy może być wykonana zgodnie z życzeniem sponsorów, którzy zgodzili się pomóc w sfinansowaniu eventu. Ponadto tego typu reklama jest świetnym pomysłem również dla fundacji z różnych branż. Odzież reklamowa to stosunkowo nieduży wydatek, a może przynieść naprawdę spore korzyści w postaci zwiększenia świadomości marki.

Odzież z logo firmy dla pracowników i wolontariuszy

Wręczanie ubrań ze znakami firmowymi klientom, przy okazji różnych wydarzeń i konkursów, to nie jedyny sposób na wykorzystanie tych produktów. Odzież reklamowa może być również świetnym strojem roboczym Twojego personelu lub wolontariuszy. Osoby reprezentujące firmę czy organizację będą bardziej widoczne na targach branżowych, kiedy założą jednolite stroje. Świetnie nada się do tego na przykład t-shirt albo ładna i wygodna bluza. Odzież z logo firmy sprawi także, że pracownicy bardziej utożsamią się z przedsiębiorstwem, w którym są zatrudnieni. Warto więc podarować każdemu z nich element garderoby w charakterystycznych dla organizacji kolorach.