Touch Pen

Śledź nas na Facebooku

Touch Pen 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 2,28 zł

  Najpopularniejszy model metalowego długopisu w nowej odsłonie. Metalowy długopis o metalizowanej chromowanej powierzchni. Długopis automatyczny z 3 ringami i niebieskim wkładem. Dodatkowo został wypozażony w praktyczny touch - końcówkę do ekranów dotykowych. Logo grawerujemy na powierzchni długopisu.Termin realizacji do 5 dni.

  2,28 zł
  1,85 zł netto
 • 1,22 zł

  Plastikowy długopis z końcówką dotykową touch, zakończony jest prostokątem na którym można umieścić dwustronnie logo - zwłaszcza kody QR. Logo możemy umieścić za pomocą tampodruku na długopisie lub prostokącie. Termin realizacji do 5 dni.

  1,22 zł
  0,99 zł netto
 • 1,59 zł

  Wyjątkowy długopis z funkcja touch pena – wystarczy obrócić długopis na odpowiednią stronę i używać Nie ma konieczności włączania długopisu – sam pojawia się, kiedy tylko przekręcimy go na odpowiednią stronę i chowa się, gdy używamy touch pena. Logo nadrukujemy na powierzchni długopisu.Termin realizacji do 5 dni.

  1,59 zł
  1,29 zł netto
 • 2,03 zł

  Interesujący gadżet składający się z dwóch elementów: długopisu o matowej, gumowanej powierzchni zakończonego touch penem oraz nasadki z tworzywa sztucznego. Nasadka posiada ciekawe okienko, dzięki któremu jeden z elementów - długopis lub touch pen - jest widoczny, podczas gdy używamy drugiego.Termin realizacji do 5 dni.

  2,03 zł
  1,65 zł netto
 • 1,44 zł

  Wykonany z z tworzywa sztucznego długopis z funkcją touch pena na dole. Cechuje go nowoczesny, prosty wygląd oraz wygoda użytkowania bez konieczności obracania długopisu przy zmianie funkcji z długopisu na touch pen. Logo wykonamy metodą nadruku.Termin realizacji do 5 dni.

  1,44 zł
  1,17 zł netto
 • 3,92 zł

  Metalowy długopis z funkcją touch pen o klasycznym kształcie. Żywe kolory zapewniają mu nowoczesny wygląd. Logo wygrawerujemy.Termin realizacji do 5 dni.

  3,92 zł
  3,19 zł netto
 • 2,24 zł

  Praktyczny długopis z funkcją touch pen wykonany z tworzywa sztucznego. Długopis na stojaku, który pełni funkcję czyścika do ekranów dotykowych.Termin realizacji do 5 dni.

  2,24 zł
  1,82 zł netto
 • 6,14 zł

  Metalowy długopis psiadający dodatkowo touch (końcówkę do ekranów dotykowych) oraz diodę LED. Końcówka touch jest zdejmowana. Aby włączyć latarkę należy wcisnąć żarówkę. Logo wygrawerujemy.Termin realizacji do 5 dni.

  6,14 zł
  4,99 zł netto
 • 1,46 zł

  Praktyczny mini długopis z zawieszką, którą można doczepić do telefonu komórkowego. Długopis posiada funkcje touch pena, dzięki któremu używanie ekranów dotykowych staje się dużo łatwiejsze. Logo nadrukujemy na długopisie.Termin realizacji do 5 dni.

  1,46 zł
  1,19 zł netto
 • 6,63 zł

  Elegancki metalowy korpus pióra kulkowego TURBO ozdobiony został kolorowym paskiem pośrodku. Pióro kulkowe stanowi poszerzenie linii produktów TURBO, w której znajduje się już bestsellerowy długopis.Termin realizacji do 5 dni.

  6,63 zł
  5,39 zł netto
 • 2,94 zł

  Mała, metalowa zawieszka touch pen z możliwością doczepienia do większości telefonów. Logo grawerujemy na powierzchni zawieszki.Termin realizacji do 5 dni.

  2,94 zł
  2,39 zł netto
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów