Pamięci USB

Śledź nas na Facebooku

Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowo przydatnych gadżetach reklamowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pamięci USB z logo firmowym. Dają one szeroki wachlarz możliwości nadruku, a taki upominek z pewnością zostanie doceniony przez klientów czy pracowników.

Pamięci USB z nadrukiem mogą stanowić podwójne źródło informacji o firmie. Pozwalają bowiem na wgranie oferty czy też prezentacji produktów bądź świadczonych usług, co stanowi zdecydowanie bardziej atrakcyjną formę reklamy niż tradycyjne ulotki bądź broszury. Pendrive z logo może być podłączony do dowolnego komputera, laptopa czy też notebooka.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno pendrive z soft PVC (miękka guma), jak i z metalu czy innych materiałów. Mogą Państwo wybrać nie tylko zamieszczoną na nich treść, ale także kolor czy też kształt gadżetów.

Pamięci USB 

Jest 94 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 94 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 94 elementów

Designerska pamięć przenośna USB

Pierwsze pendrive'y nie zachwycały swoim wyglądem. Były bowiem proste i klasyczne. Obecne modele o wiele bardziej przykuwają wzrok i zapadają w pamięć. Bogata kolorystyka, imitacja drewna, zdejmowana lub obracana zatyczka, to tylko kilka z wariantów pomiędzy którymi możemy dokonywać wyboru. Różnorodne kolory obudowy sprawiają, że możemy wybrać pendrive, który kolorystycznie będzie zgodny z barwami firmy... Kolejną sprawą jest pojemność. Jednak pamiętajmy, że naszym celem jest to, aby pamięć USB była przede wszystkim nośnikiem reklamy. W przypadku obudowy plastikowej możemy nanieść nadruk w dowolnym kolorze, natomiast w przy obudowach metalowych w grę wchodzi jeszcze grawer. Pendrive z nadrukiem daje wiele możliwości, a co najważniejsze jest bardzo praktyczny, przez co z pewnością jego wręczanie będzie powodowało radość u obecnych oraz potencjalnych klientów.