Pamięci USB

Pendrive z nadrukiem

Jeżeli zależy Państwu na wyjątkowo przydatnych gadżetach reklamowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pamięci USB z logo firmowym. Dają one szeroki wachlarz możliwości nadruku, a taki upominek z pewnością zostanie doceniony przez klientów czy pracowników.

Pamięci USB z nadrukiem mogą stanowić podwójne źródło informacji o firmie. Pozwalają bowiem na wgranie oferty czy też prezentacji produktów bądź świadczonych usług, co stanowi zdecydowanie bardziej atrakcyjną formę reklamy niż tradycyjne ulotki bądź broszury.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno pendrive z soft PVC (miękka guma), jak i z metalu czy innych materiałów. Mogą Państwo wybrać nie tylko zamieszczoną na nich treść, ale także kolor czy też kształt gadżetów.

Pamięci USB 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów

Designerska pamięć przenośna USB z grawerem

Pierwsze pendrive'y nie zachwycały swoim wyglądem. Były bowiem proste i klasyczne. Obecne modele o wiele bardziej przykuwają wzrok i zapadają w pamięć. Bogata kolorystyka, imitacja drewna, zdejmowana lub obracana zatyczka, to tylko kilka z wariantów pomiędzy którymi możemy dokonywać wyboru. Różnorodne kolory obudowy sprawiają, że możemy wybrać pendrive, który kolorystycznie będzie zgodny z barwami firmy... Kolejną sprawą jest pojemność. Jednak pamiętajmy, że naszym celem jest to, aby pamięć USB była przede wszystkim nośnikiem reklamy. W przypadku obudowy plastikowej możemy nanieść nadruk w dowolnym kolorze, natomiast w przy obudowach metalowych w grę wchodzi jeszcze grawer. Pendrive z nadrukiem daje wiele możliwości, a co najważniejsze jest bardzo praktyczny, przez co z pewnością jego wręczanie będzie powodowało radość u obecnych oraz potencjalnych klientów.

Szeroki wybór pamięci USB z nadrukiem

Pośród proponowanych przez nas pamięci USB z nadrukiem dostępne są produkty, które można mieć zawsze przy sobie, na przykład przyczepiając je do pęku kluczy. Oferujemy także gadżety w kształcie kart kredytowych, na których znajdzie się miejsce nie tylko na logo firmy, ale również bardziej skomplikowane wzory graficzne. Taki pendrive z nadrukiem zmieści się w każdym portfelu. W naszym sklepie internetowym znajdują się także przedmioty, które poza umożliwieniem przechowywania danych pełnią także inne funkcje. Ciekawym przykładem są pamięci USB z nadrukiem firmy w kształcie zbliżonym do karty płatniczej, ale z wbudowanym otwieraczem do kapsli. Z pewnością niejeden klient czy pracownik ucieszy się z tego drobnego, ale funkcjonalnego upominku. Pendrive z logo firmy może mieć również formę gustownego długopisu. Nie dość, że przyda się do notowania czy podpisywania dokumentów, to jeszcze przyda się do przechowywania informacji.

Pendrive z logo firmy

W naszej ofercie dostępne są również produkty w bardziej standardowych kształtach. Nawet z pozoru zwykły pendrive z nadrukiem może się jednak wyróżniać dzięki materiałowi, z którego został wykonany. Interesującym wyborem są eleganckie produkty zrobione ze stali szczotkowanej. Polecamy również wyjątkowy pendrive z logo firmy, którego obudowa została wykonana z drewna merbau. Taki prezent to znakomita forma wyróżnienia, ponieważ egzotyczne drewno, z którego zrobiono gadżet rośnie tylko w kilku miejscach na świecie i posiada unikalne cechy. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.