Wizytowniki

Etui na wizytówki z nadrukiem

Odbiór przedsiębiorstwa przez klientów czy pracowników zależy od wielu elementów. Jeśli przedstawiciel handlowy, zostawiając kontakt do siebie, wyciąga z torby etui na wizytówki z nadrukiem, budzi większe zaufanie. Wizytownik z logo podnosi bowiem prestiż firmy i świadczy o tym, że nie oszczędza się w niej na eleganckich materiałach, które przecież pomagają w budowaniu pozytywnego wizerunku. Ponadto, widząc wygrawerowany czy nadrukowany znak firmowy, klient wie, że ma do czynienia z pracownikiem danego przedsiębiorstwa. Wizytownik z nadrukiem może być również przedmiotem na biurko. Wskazane, aby taki artykuł reklamowy znalazł się w pomieszczeniu zajmowanym przez dyrektora czy inne ważne osoby w firmie. Jeśli kandydat na pracownika, zobaczy na biurku prezesa eleganckie etui na wizytówki z nadrukiem z pewnością przypisze mu pozytywne cechy, związane z piastowanym stanowiskiem.

Wizytowniki 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów

Etui na wizytówki z nadrukiem

Osoby reprezentujące firmę na zewnątrz powinny czynić to z klasą, a dzięki artykułom takim jak wizytownik z logo, jest to zadanie łatwiejsze. W naszej ofercie dostępne są zarówno artykuły, które można nosić ze sobą, jak i niejeden biurkowy wizytownik z nadrukiem. Warto zakupić tego typu akcesoria, zwłaszcza, że nie są one dla firmy dużym wydatkiem, a mogą poprawić jej wizerunek. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami etui na wizytówki z nadrukiem. Na niektórych produktach logo grawerujemy na elementach metalowych, na innych z kolei będzie świetnie wyglądać na ekoskórze. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu.

Solidne i stylowe wizytowniki

W sklepie Eupominki znajdziesz wiele modeli wizytowników z grawerem w rozsądnych cenach. Nasze produkty są solidnie wykonane i elegancko się prezentują. Stanowią więc doskonały wybór dla każdego przedsiębiorstwa. Decydując się na konkretny wizytownik z nadrukiem lub grawerem, warto upewnić się, czy posiada on odpowiedni rozmiar. Umożliwiamy bowiem zakup produktów o różnej pojemności. W naszej ofercie znajdziesz wizytownik z logo na dziesięć, ale również na sto czterdzieści cztery wizytówki o standardowych wymiarach. Proponujemy również etui na wizytówki z nadrukiem, które jest dodatkowo wyposażone w notatnik. Dzięki temu pracownik może szybko zapisać uzyskane informacje.

Chcąc zapewnić naszym klientom jak najszerszy wybór produktów, oferujemy także pokrowce z większą ilością przegródek. Doskonale sprawdzą się one nie tylko jako wizytownik z logo, ale także opakowanie na karty płatnicze, lojalnościowe czy inne drobne dokumenty. Jeśli zależy Ci na klasycznych artykułach, polecamy szczególnie produkty z metalu oraz ekoskóry, w odcieniach czerni, brązu i srebra. W firmach, związanych z ochroną środowiska, może się sprawdzić natomiast wizytownik z nadrukiem, wykonany z lnu, na którym logo umieszczamy metodą termotransferu sitodrukowego. Oferujemy również kilka artykułów w mniej standardowych kolorach, które również są chętnie wybierane przez właścicieli firm z różnych sektorów gospodarki. Dzięki różnorodności prezentowanych propozycji, jesteśmy pewni, że każdy klient znajdzie u nas wizytownik z grawerem w swoim stylu.