Akcesoria samochodowe

Akcesoria samochodowe - Ładowarka do samochodu

Czy Twoi pracownicy albo klienci spędzają dużo czasu w aucie? Jeśli tak, to dobrymi produktami reklamowymi dla firmy mogą być akcesoria samochodowe. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne adaptery, ciśnieniomierze do opon, komplety awaryjne i wiele innych. Proponujemy również ładowarki samochodowe oraz podstawki na telefon. Dla każdego kierowcy takie przedmioty będą naprawdę pomocne. Wpływają one bowiem na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nawet jeśli Twoja firma nie jest związana z branżą motoryzacyjną, ładowarka samochodowa może stanowić skuteczny nośnik reklamowy. Wystarczy, że Twoi klienci czy pracownicy jeżdżą autem, aby akcesoria samochodowe z logo marki stanowiły dla nich dobry prezent. Pośród naszych produktów dostępne są również koszulki i kurtki odblaskowe, które przydadzą się nie tylko kierowcom, ale również, jako odzież robocza, osobom pracujących na budowie.

Akcesoria samochodowe 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 48 elementów

Akcesoria samochodowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, z których najchętniej wybierane są ładowarki samochodowe. Stanowią one przydatny gadżet, zarówno podczas wykonywania pracy w terenie, jak i w czasie wolnym. W zależności od wybranego modelu, ładowarka samochodowa umożliwia naładowanie jednego lub większej ilości urządzeń. Wystarczy podłączyć ją do gniazda zapalniczki. Na pewno jednym z bardziej przydatnych akcesoriów są także uchwyty do smartfonów, montowane na przykład na szybie lub desce rozdzielczej. Dodatkową zaletą tych produktów jest spora ilość miejsca na nadrukowanie hasła reklamowego lub logo firmy.

Akcesoria samochodowe z firmowym logo

Wśród artykułów reklamowych, znajdujących się w ofercie naszego sklepu, akcesoria samochodowe to jedna z bardziej różnorodnych kategorii. Klienci mogą wyszukać w niej solidnie wykonane ładowarki samochodowe, ale również skrobaczki do szyb, ciśnieniomierze z miernikiem grubości bieżnika, młotki bezpieczeństwa oraz całe komplety na wypadek awarii auta. Proponujemy także elektroniczny alkomat, który może się przydać, kiedy nie ma się pewności, czy powinno się już wsiadać za kółko. Nasze akcesoria samochodowe to także osłony okienne, chroniące wnętrze auta przed nagrzewaniem się w słoneczne dni. Ponadto w ofercie posiadamy różnego rodzaju organizery, ułatwiające zapakowanie niezbędnych produktów do czyszczenia auta albo przedmiotów potrzebnych w podróży.

Ładowarka samochodowa to artykuł reklamowy, który może się przydać każdemu kierowcy. Wszyscy posiadają bowiem różnego rodzaju urządzenia mobilne, które nieraz trzeba naładować w czasie przejazdu. Z tego względu firmy chętnie decydują się na ładowarki samochodowe w roli nośnika reklamowego. Jeśli chcesz, aby pracownik czy klient ucieszył się z upominku, który wręczysz mu przy okazji podsumowania miesiąca albo branżowego eventu, możesz zdecydować się właśnie na tego typu prezent. Powinieneś mieć jednak pewność, że posiada on auto i ładowarka samochodowa będzie trafionym gadżetem. Tylko wtedy bowiem podarunek będzie stanowił zachętę dla pracownika do dalszej, efektywnej pracy, a dla klienta, na przykład do ponownego skorzystania z Twoich usług.