Notatniki i Notesy

Śledź nas na Facebooku

Notesy z nadrukiem

Sprawdzi się zarówno podczas szkoleń, spotkań z klientem, prezentacji, a także w codziennej pracy np. biurowej. Pozwoli na zapisanie ważnych informacji, gdy nie mamy pod ręką kalendarza czy też laptopa. Dzięki swojej funkcjonalności stanowi także praktyczne narzędzie reklamy - notatnik z logo firmy będzie stanowić doskonałe źródło informacji o marce.

Notatnik z nadrukiem może być podstawowym wyposażeniem biura, ale także nośnikiem reklamy podczas targów czy różnego rodzaju eventów. Wykonamy je dla Państwa według indywidualnych projektów. Mogą mieć formę zeszytów w różnych formatach, ale także paletek czy też bloczków.

Nadruki (logo firmowe bądź dowolny tekst lub grafika) na okładkach, jak i paletkach wykonujemy przy wykorzystaniu nalepek wypukłych, a także trwałych technik laserowych, cyfrowych i więcej.

Notatniki i Notesy 

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 37,45 zł

    Wyjątkowy notes formatu A6 wyprodukowany w Unii Europejskiej z innowacyjnego materiału - papieru z kamienia. Do produkcji tego papieru nie używa się drewna, celulozy, ani wody, dlatego wytworzenie go jest w 100% ekologiczne. Papier z kamienia jest wyjątkowo odporny na rozdarcia oraz na działanie wilgoci, ulega szybkiej biodegradacji, jest miękki w dotyku...

    37,45 zł
    30,45 zł netto
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji