Czapki z Daszkiem

Czapka z logo, nadrukiem i haftem

Czapka z daszkiem stanowi przydatny element garderoby, który chroni głowę przed silnym działaniem słońca, a także przed drobnym deszczem. Warto więc sprawić czapki z logo firmy swoim pracownikom, szczególnie jeśli często pracują oni na powietrzu. W takich przypadkach korzystanie z nakrycia głowy może być koniecznością. Zwłaszcza latem Twoi podwładni będą wdzięczni za czapki z nadrukiem lub haftem, które uchronią ich przed udarem słonecznym. Dla Twojej firmy czapki z logo to natomiast znakomita reklama. Warto to wykorzystać.

Czapki z Daszkiem 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 98 elementów

Czapki z logo firmy

Czapki z haftem są również świetnym gratisem dla klientów czy wolontariuszy, współpracujących z Twoją firmą. Dobrym pomysłem jest zakup większej ilości tych gadżetów reklamowych, aby móc zapewnić je nowym pracownikom czy mieć nagrody do drobnych konkursów, organizowanych przez firmę na przykład w mediach społecznościowych. Czapki z nadrukiem, które oferujemy, to artykuły wykonane z doskonałą precyzją. Osobiście dbamy o jakość znakowania, bez względu na jego rodzaj, a także o to, aby wszystkie nasze czapki z logo pochodziły od producentów, do których mamy zaufanie. Dzięki temu możemy zapewnić artykuły reklamowe spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy czapki z haftem w wielu kolorach i kształtach, aby można było dobrać produkt do identyfikacji wizualnej marki i do jej wizerunku. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, w której dostępne są zarówno czapki z logo z prostym, jak i wygiętym daszkiem oraz z różnymi rodzajami wykończeń.

Czapki dla firm i fundacji

Proste artykuły reklamowe to dla firmy czy fundacji niewielki wydatek. Warto więc wykorzystać możliwości, jakie dają. Czapki z nadrukiem mogą stanowić na przykład drobny upominek za udział w biegu czy lokalnym konkursie. Będą również świetnym podarunkiem dla osób, pomagających w organizacji jakiegoś wydarzenia. Tam, gdzie nie można zaoferować pieniędzy za współpracę i zatrudnia się wolontariuszy, czapki z haftem czy inne akcesoria stanowią miłą formę podziękowania.

Czapka z logo, haftem

Proponujemy doskonale wykonane produkty. Nasze czapki z nadrukiem posłużą więc Twoim klientom, pracownikom czy wolontariuszom przez długi czas, zapewniając im skuteczną ochronę przed słońcem. Twoja firma również na tym skorzysta, bowiem jej znak towarowy będzie widoczny dla osób z otoczenia. Sprawisz więc, że Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna. Czapki z haftem, które oferujemy to produkty zrobione z różnych, solidnych tworzyw. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać artykuły zapewniające większą przewiewność lub wykonane z materiałów bardziej odpornych na wilgoć. Serdecznie polecamy nasze czapki z logo jako odzież roboczą dla pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie czystości w otoczeniu placówki firmy. Są one również dobrym wyposażeniem osób pracujących na budowach. Zachęcamy również do zakupu czapek, jeśli planujesz udział firmy w targach branżowych czy lokalnym festynie. Dzięki wysokiej jakości gadżetom reklamowym Twoja działalność na pewno zostanie szybciej zauważona.