Plecaki

Plecaki reklamowe

Akcesoria umożliwiające pakowanie i przenoszenie potrzebnych rzeczy przydają się każdemu. Plecak, torba czy worek stanowią znakomite miejsca do przechowywania niezbędnego ekwipunku. W zależności od sytuacji, taki pokrowiec na różne przedmioty może mieć formę małego, bawełnianego tobołka lub pojemnego plecaka na kółkach. Ponieważ każda osoba potrzebuje czasem przetransportować swój bagaż, plecak z nadrukiem reklamowym stanowi interesującą formę promocji. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty tego typu, na których może znaleźć się Twoje logo lub inna grafika.

Plecaki 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 71 elementów

Plecak z nadrukiem

Plecaki reklamowe pozwolą Ci promować własną firmę bez wysiłku i nawet w czasie wakacyjnych podróży. Dając takie akcesoria pracownikom lub klientom, dodatkowo utrwalisz pozytywne skojarzenia z marką. Plecak z logo może być chociażby świetnym dodatkiem do premii za efektywną pracę w danym miesiącu. Oferujemy naszym klientom wyłącznie solidne wyroby, dlatego dostając plecak z nadrukiem Twój personel będzie wiedział, że ma teraz produkt na długie lata. Nasze propozycje charakteryzują się dużą wytrzymałością, ale również atrakcyjną estetyką. Dbamy, aby każdy plecak z logo był naprawdę przydatny, jako bagaż oraz świetny nośnik reklamowy. W zależności od charakteru firmy możesz zdecydować się na odmienne gadżety promujące Twoją działalność. Plecaki reklamowe są jednak akcesoriami, które sprawdzą się w niemal każdej branży. Proponujemy bardzo różnorodne modele produktów, aby umożliwić Ci dopasowanie nośnika do charakteru marki.

Plecak z logo firmy lub fundacji

Twoje przedsiębiorstwo może promować się na wiele sposobów. Jednym z nich jest udział w tworzeniu różnych wydarzeń. Twoja firma może być na przykład sponsorem nagród w lokalnych zawodach dla uczniów. Wówczas na pewno przydadzą Ci się gadżety, które ucieszą zwycięzców, a jednocześnie będą przypominać innym o Twojej firmie i jej hojności. Plecaki reklamowe to doskonały pomysł na wartościowe nagrody rzeczowe, które na pewno sprawdzą się jako tornistry do szkoły lub bagaż podręczny na wycieczce. Plecak z nadrukiem może być również wygraną w różnego rodzaju wydarzeniach dla dorosłych uczestników. Świetnie zda egzamin jako wyróżnienie za piękną pracę plastyczną lub wiersz.

Jeśli Twoja organizacja dotąd nie angażowała się w żadne eventy, warto to rozważyć. Jeśli chcesz, aby mówiono o Twojej firmie, wykorzystuj okazje, aby przysłużyć się społeczności, a z pewnością ludzie to docenią. Plecak z logo wiele Cię nie kosztuje, a może pomóc w kształtowaniu pozytywnego wizerunku marki. Co więcej, działając w fundacji, również przemyśl kwestię zakupu gadżetów. Plecaki reklamowe stanowią na przykład świetną formę docenienia wolontariuszy, poświęcających swój czas na pomoc w organizacji różnych wydarzeń. Taki przedmiot może informować o zorganizowanej akcji jeszcze na kilka lat po niej. Jeśli będziesz chciał tworzyć kolejne eventy z cyklu, plecak z nadrukiem z poprzedniej edycji, noszony przez jego uczestników, pozytywnie wpłynie chociażby na wiarygodność fundacji czy rozpoznawalność konkretnego wydarzenia.