Breloki

Śledź nas na Facebooku

Breloki reklamowe z logo

Ich używanie znacznie ułatwia odnalezienie kluczy w torebce czy też plecaku. Jako przedmiot codziennego użytku stanowią doskonałe narzędzie marketingowe. Breloki reklamowe pozwolą na szybkie zakorzenienie się wizerunku firmy w świadomości klienta. Dlatego warto pomyśleć nad oryginalnym nadrukiem, które wspomoże działania promocyjne.

Breloki z logo bądź dowolnym nadrukiem mogą być wykonane z PCV, imitacji skóry, drewna, metalu bądź innych materiałów. Oprócz standardowego przeznaczenia mogą mieć one także funkcję latarki, otwieracza do butelek czy puszek i nie tylko. Produkty są dostępne w różnych kształtach, wzorach oraz wersjach kolorystycznych do wyboru. W zależności od indywidualnych preferencji wykonujemy trwałe nadruki lub też grawer laserowy z wybraną przez klienta treścią bądź grafiką.

Breloki 

Jest 100 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów
 • 10,66 zł

  Adventurer - łańcuszek na klucze. Nowy wzór łańcuszka pozwalającego uporządkować klucze. Może pomieścić do 6 standardowych kluczy. Oferowany w pudełku upominkowym Marksman. Skóra PU.

  10,66 zł
  8,67 zł netto
 • 3,33 zł

  Aquila brelok do kluczy podświetlany światłem LED. Podświetlany brelok do kluczy z jedną białą diodą LED w kształcie żaróweczki. Ø 25 mm metalowy brelok do kluczy. Baterie w zestawie. ABS tworzywo sztuczne.

  3,33 zł
  2,71 zł netto
 • 1,09 zł

  Aluminiowy brelok do kluczy z funkcją otwieracza, dostępny w pięciu kolorach. Pakowany w woreczek foliowy.Termin realizacji do 5 dni.

  1,09 zł
  0,89 zł netto
 • 5,28 zł

  Brelok do kluczy w funkcją otwieracza, wykonany z chromowanego metalu. Brelok pakowany w czarny kartonik.Termin realizacji do 5 dni.

  5,28 zł
  4,29 zł netto
 • 8,84 zł

  Metalowy brelok z żetonem o błyszczącej powierzchni. Na żetonie umieszczony został symbol Euro. Żeton umieszczony wewnątrz breloka na magnesie, aby go wyjąć wystarczy nasisnąć dolną część żetonu. Termin realizacji do 5 dni.

  8,84 zł
  7,19 zł netto
 • 10,20 zł

  Brelok metalowy wraz z żetonem, o chromowanej powierzchni. Sam żeton pasuje do wózków sklepowych. Pakowany w czarny kartonik. Grawer wykonujemy na żetonie. Żeton jest średnicy 1 Euro. Termin realizacji do 5 dni.

  10,20 zł
  8,29 zł netto
 • 8,59 zł

  Brelok metalowy na żeton wraz z żetonem, o chromowanej powierzchni. Brelok niezwykle przydatny - przytrzymuje żeton, który pasuje do wózków sklepowych. Pakowany w czarny kartonik. Grawer wykonujemy na żetonie. Żeton jest wielkości 1 Euro.Termin realizacji do 5 dni.

  8,59 zł
  6,98 zł netto
 • 1,22 zł

  Aluminiowy otwieracz do butelek i puszek. Posiada zawieszkę - brelok do kluczy. Logo grawerujemy na powierzchni breloczka.Termin realizacji do 5 dni.

  1,22 zł
  0,99 zł netto
 • 10,07 zł

  Metalowy brelok oprócz funkcji zawieszki do kluczy wyposażony jest także w duży czyścik do ekranów i wyświetlaczy oraz w stabilny stojak do urządzeń mobilnych. Duża czarna powierzchnia czyścika oraz interesujący kształt breloka przyciągają wzrok i wpływają na elegancki wygląd gadżetu. Znakowanie jest możliwe na metalowej powierzchni.Termin realizacji do 5...

  10,07 zł
  8,19 zł netto
 • 3,19 zł

  Najlepszy przykład techniki użytkowej łączącej w sobie kilka przydatnych elementów. Brelok ma niewielkie rozmiary, a mimo to mieści w sobie: czyścik do wszelkiego rodzaju ekranów i wyświetlaczy, stabilną podstawkę na urządzenia mobilne oraz tradycyjne kółko jako zawieszka do kluczy. Znakowanie możliwie na plastikowym korpusie.Termin realizacji do 5 dni.

  3,19 zł
  2,59 zł netto
 • 11,81 zł

  Doskonały przykład tego jak można połączyć atrakcyjny wygląd z użytecznością. Metalowy brelok oprócz tradycyjnej funkcji zawieszki do kluczy wyposażony jest w: żeton do wózków sklepowych, stojak do urządzeń mobilnych oraz otwieracz do butelek. Wszystkie te funkcje połączono w jednym, niewielkim gadżecie. Znakowanie jest możliwe na metalowej wierzchniej...

  11,81 zł
  9,60 zł netto
 • 9,78 zł

  Brelok - miniaturka samolotu, o unikalnym trójwymiarowym kształcie wyjątkowo wiernie odzwierciedla detale prawdziwych samolotów. Brelok wykonany z chromowanego metalu, pakowany w elegancki czarny kartonik. Logo wygrawerujemy na blaszce zawieszonej razem z samolotem na jednym kółku. Termin realizacji do 5 dni.

  9,78 zł
  7,95 zł netto
Pokazuje 1 - 12 z 100 elementów