Koszulki

Koszulka z nadrukiem logo

Chcąc cieszyć się dobrze prosperującym biznesem, który przynosi duże zyski, trzeba zainwestować w reklamę. W końcu nie bez przyczyny mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. A jednym ze sposobów na promocję marki jest koszulka z nadrukiem - można umieścić na niej dowolny napis oraz logo, które sprawią, że jedno spojrzenie wystarczy, aby wiedzieć z jakim rodzajem produktów czy usług mamy do czynienia. Koszulki z logo firmy to doskonała forma pozyskiwania nowych klientów, na których taki gadżet z pewnością wywrze pozytywne wrażenie. Bardzo przydatna jest wówczas, gdy przedsiębiorca bierze udział w różnego rodzaju targach, eventach oraz akcjach promocyjnych - wtedy można się wyróżnić wśród wystawców, którzy mają do rozdania jedynie długopisy czy smycze. Prezenty w formie gadżetów reklamowych zawsze są z przyjemnością przyjmowane, a im bardziej oryginalny gadżet tym lepiej, bo bardziej zapadnie w pamięć. 

Koszulki 

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Wysoka jakość i atrakcyjna cena

Posiadamy duży wybór koszulek, na których można umieścić nadruk. Jednak ich cechą wspólną jest to, że wyprodukowane są z materiałów wysokiej jakości, z którymi nic się nie dzieje pomimo wielu prań. Dodatkowo nadruk, który umieszczamy na koszulkach jest bardzo trwały i wytrzymały m.in. na tarcie powstające podczas prania. Jednym słowem są to bardzo dobrze zainwestowane pieniądze, a jak przekonują specjaliści od marketingu koszulka z nadrukiem jest skuteczniejszą formą reklamy niż billboard, o którym szybko zapominamy!

Koszulki z logo firmy

Produkty proponowane przez naszą firmę to przede wszystkim modna odzież, która podoba się ludziom. Wykonane przez nas koszulki reklamowe, w zależności od Twoich potrzeb, mogą mieć nadrukowaną grafikę, ale również teksty reklamowe, skierowane do konkretnej grupy docelowej. Dzięki temu wzbudzisz wśród swoich odbiorców jeszcze większe zainteresowanie.

Przygotowaliśmy szeroki wybór fasonów t-shirtów oraz bluzek z długim rękawem. Dbamy również o precyzyjne wykonanie każdej sztuki odzieży. Zdajemy sobie bowiem sprawę z faktu, że Twoja koszulka z nadrukiem musi być przede wszystkim atrakcyjna wizualnie. Ważne też, aby pozostała w dobrym stanie przez długi czas. Poważnie traktujemy naszą pracę, zapewniając klientom trwałe i estetyczne produkty. Ich fasony zostały zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami.

Koszulka reklamowa z nadrukiem – różne kroje i kolory

Tworząc projekt nadruku na swój t-shirt, musisz uwzględnić kolory, które są dla niej charakterystyczne. Aby umożliwić wszystkim klientom stworzenie odzieży reklamowej, jednoznacznie kojarzącej się z daną działalnością, proponujemy produkty w wielu różnych odcieniach. Twoja koszulka reklamowa z nadrukiem może posiadać tylko drobny znak towarowy na białym materiale. Możesz jednak stworzyć również gadżet reklamowy w odcieniu zieleni, czerwieni czy żółci z dużą grafiką. Z przyjemnością zrealizujemy Twój pomysł, wykonując nadruk zgodny z Twoją wizją. Poza koszulkami dla kobiet i mężczyzn, oferujemy również wygodne t-shirty dziecięce.