Smycze i Holdery

Smycze haftowane z logo firmy

Gadżety promocyjne powinny być nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Obie te funkcje spełniają smycze reklamowe, które stanowią doskonałe zabezpieczenie kluczy, identyfikatora służbowego czy telefonu przed zgubieniem, ale nie tylko.

To także skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na widoczne umieszczenie logo firmy. Oferujemy Państwu zarówno smycze haftowane, jak i sublimacyjne. Mogą mieć jedno- lub dwustronny nadruk w postaci logo firmy, ale także z inną, dowolnie wybraną przez klienta treścią bądź grafiką. Nadruki, jak i hafty wykonujemy przy użyciu technik, które zapewniają spektakularny, a przy tym wyjątkowo trwały efekt. Są to m.in. metody laserowe, cyfrowe, a także wyszywanie grubym ściegiem.

Prezentowane artykuły reklamowe są dostępne w różnych kolorach oraz długościach i szerokościach do wyboru.

Smycze i Holdery 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Wielofunkcyjność smyczy reklamowych

Smycze z nadrukiem, które są nośnikiem reklamowym, na którym możemy umieścić hasło, slogan czy logo firmy to nie tylko gadżet, który sprawdzi się w zestawieniu z telefonem. Smycze reklamowe doceniają również Ci wszyscy, którzy zawieszają na nich klucze. Szczególnie często wykorzystywane są przez dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Nie musimy nosić jej na szyi. Dołączona do kluczy sprawia, że łatwiej jest je znaleźć na dnie torebki czy tornistra. Smycze z nadrukiem podarowane klientom odbierane są jako miły gest, który wpływa na pozytywną opinię o firmie oraz ogólny jej wizerunek. Takie gadżety są użyteczne, dobrej jakości oraz estetyczne. Dlatego jeżeli jesteś przedsiębiorcą i nie masz jeszcze smyczy z logo własnej firmy to najwyższy czas to zmienić! Bo zadowolony klient to najlepsza reklama i recepta na sukces!

Różnorodne smycze z nadrukiem

Smycze haftowane bądź z nadrukiem to doskonałe gadżety nie tylko dla osób korzystających z Twojej oferty. Stanowią one produkty, które przydadzą się również Twoim pracownikom. Możesz zamówić smycze tkana z logo firmy na przykład przed targami pracy, na które wybierze się kilka osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Dzięki takim artykułom będą one wyglądać bardziej profesjonalnie. Poza tym smycze z nadrukiem mogą być również gadżetami, które otrzymają kandydaci do pracy w firmie czy potencjalnie zainteresowani jej ofertą. Dzięki takiemu drobnemu upominkowi Twoje przedsiębiorstwo będzie im się milej kojarzyć.

W naszym sklepie oferujemy smycze reklamowe wykonane z różnorodnych materiałów. Znajdziesz wśród nich produkty stworzone z metalu, jak i poliestru czy innych tworzyw. Dzięki temu dobierzesz rozwiązanie, które najbardziej Cię satysfakcjonuje. Niezależnie jednak od rodzaju smyczy zapewniamy najlepsze wykonanie. Nasze artykuły są wytrzymałe i mogą posłużyć użytkownikom przez wiele lat. Świetnie sprawdzają się w różnych zastosowaniach, dlatego są chętnie wybieranym gadżetem reklamowym. Mogą zapobiec zgubieniu pieniędzy czy dokumentów albo ich kradzieży. Dodatkowa zaleta tych produktów to natomiast niska cena. Dzięki temu smycze z logo firmy to świetny gratis, który można rozdać osobom pytającym o ofertę na wydarzeniach branżowych. Wówczas na pewno zapamiętają Twoje przedsiębiorstwo lepiej niż inne. Ponadto wzmocnisz pozytywny odbiór firmy. Serdecznie zapraszamy do zamawiania wybranych smyczy z nadrukiem sublimacyjnym.