Smycze i Holdery

Śledź nas na Facebooku

Gadżety promocyjne powinny być nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Obie te funkcje spełniają smycze reklamowe, które stanowią doskonałe zabezpieczenie kluczy, identyfikatora służbowego czy telefonu przed zgubieniem, ale nie tylko.

To także skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na widoczne umieszczenie logo firmy. Oferujemy Państwu zarówno smycze haftowane, jak i sublimacyjne. Mogą mieć jedno- lub dwustronny nadruk w postaci logo firmy, ale także z inną, dowolnie wybraną przez klienta treścią bądź grafiką. Nadruki, jak i hafty wykonujemy przy użyciu technik, które zapewniają spektakularny, a przy tym wyjątkowo trwały efekt. Są to m.in. metody laserowe, cyfrowe, a także wyszywanie grubym ściegiem.

Prezentowane artykuły reklamowe są dostępne w różnych kolorach oraz długościach i szerokościach do wyboru.

Smycze i Holdery 

Jest 5 produktów.
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • 3,19 zł

  Etui do smyczy wykonane z ozdobnego papieru. Etui pasuje do smyczy z metalowym łańcuszkiem.Termin realizacji do 5 dni.

  3,19 zł
  2,59 zł netto
 • 3,92 zł

  Poliestrowa smycz posiadająca metalową, odkręcaną końcówkę oraz sznureczk pozwalający na zaczepienie do telefonu. Logo wygrawerujemy na metalowej końcówce.Termin realizacji do 5 dni.

  3,92 zł
  3,19 zł netto
 • 11,55 zł

  Smycz metalowa FONKA - posiada metalową kwadratową końcówkę z możliwością wykonania grawerowania z czterech stron. Zawieszka jest odkręcana z dwóch stron. Standardowo pakowana jest na czarnym blistrze. Smycz to uniwersalny gadżet - można ją przywiesić do telefonu, identyfikatora lub pamięci USB, dzięki niej łatwiej znaleźć małe przedmioty.Termin...

  11,55 zł
  9,39 zł netto
 • 11,06 zł

  Metalowa smycz z odpinaną końcówką z ekoskóry PU. Logo grawerujemy na metalowej zapince. Smycz pakowana jest na czarnym blistrze.Termin realizacji do 5 dni.

  11,06 zł
  8,99 zł netto
 • 7,63 zł

  Smycz poliestrowa wyposażona w innowacyjny mechanizm mocowania zawieszki gwarantujący szybkie przyczepienie i odczepienie. Szeroki uchwyt zapewnia dużą powierzchnię znakowania. Termin realizacji do 5 dni.

  7,63 zł
  6,20 zł netto
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów