Smycze i Holdery

Śledź nas na Facebooku

Smycze haftowane z logo firmy

Gadżety promocyjne powinny być nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Obie te funkcje spełniają smycze reklamowe, które stanowią doskonałe zabezpieczenie kluczy, identyfikatora służbowego czy telefonu przed zgubieniem, ale nie tylko.

To także skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na widoczne umieszczenie logo firmy. Oferujemy Państwu zarówno smycze haftowane, jak i sublimacyjne. Mogą mieć jedno- lub dwustronny nadruk w postaci logo firmy, ale także z inną, dowolnie wybraną przez klienta treścią bądź grafiką. Nadruki, jak i hafty wykonujemy przy użyciu technik, które zapewniają spektakularny, a przy tym wyjątkowo trwały efekt. Są to m.in. metody laserowe, cyfrowe, a także wyszywanie grubym ściegiem.

Prezentowane artykuły reklamowe są dostępne w różnych kolorach oraz długościach i szerokościach do wyboru.

Smycze i Holdery 

Jest 9 produktów.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 2,73 zł

  Dwukolorowa smycz z zapinaniem na rzep Aru. Dwukolorowa smycz do zawieszki na identyfikator lub kluczy ze srebrnym wnętrzem. Posiada zabezpieczenie przed uduszeniem w postaci rzepu. Poliester.

  2,73 zł
  2,22 zł netto
 • 5,08 zł

  Etui na identyfikator Identify. Duża kieszeń zapinana na zamek. Przezroczyste kieszenie z PVC na identyfikator lub kartę ID. Etui posiada elastyczną pętelkę na długopis oraz jest zabezpieczone zgodnie z normami UE, dzięki czemu nie ma ryzyka uduszenia. Przednie okienko ma wymiary 9,5 x 10,1 cm. Tylne okienko ma wymiary: 7,0 x 10,1 cm. Nie zawiera...

  5,08 zł
  4,13 zł netto
 • 0,91 zł

  Futerał na identyfikator Serge. 8,8 x 10,0 cm. Ładowany od tyłu futerał na identyfikator z otworem do zamocowania smyczy na górze. PVC.

  0,91 zł
  0,74 zł netto
 • 3,53 zł

  Smycz Gratto. Smycz do zawieszki na identyfikator lub kluczy. Posiada plastikową część z miejscem na logo. Posiada zabezpieczenie przed uduszeniem. Poliester.

  3,53 zł
  2,87 zł netto
 • 2,94 zł

  Smycz Lago. Smycz ta idealnie nadaje się do zawieszenia plakietki z imieniem, karty ID lub kluczy. Dzięki złączce łatwo odczepiać rzeczy bez ryzyka zaklinowania. Jeśli nadruk będzie obejmował to samo logo na obu stronach, koszt przygotowania liczony jest jednokrotnie. Koszty produkcji pozostają bez zmian. Poliester.

  2,94 zł
  2,39 zł netto
 • 4,07 zł

  Smycz Landa. Smycz do zawieszki na identyfikator lub kluczy. Posiada regulowaną część z PVC z miejscem na logo. Posiada zabezpieczenie przed uduszeniem. Poliester.

  4,07 zł
  3,31 zł netto
 • 2,46 zł

  Smycz na identyfikator Igor ze sprzączką. Smycz z obrotową sprzączką - idealna na plakietkę z nazwiskiem, dowód, klucze czy wizytówkę. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za ten sam nadruk po obu stronach smyczy. Opłata za inny dodatkowy wzór pozostaje bez zmian. Poliester.

  2,46 zł
  2,00 zł netto
 • 3,58 zł

  Smycz na identyfikator lub klucze Yogi. Smycz na identyfikator lub klucze. Łatwo odpinana klamra oraz mechanizm odłączania, zapobiegający udławieniu. Jeżeli obie strony udekorowane są w ten sam sposób, opłata za przygotowanie powierzchni nie jest liczona podwójnie. Pozostałe opłaty nadal obowiązują. Poliester.

  3,58 zł
  2,91 zł netto
 • 4,28 zł

  Smycz z regulowanym dyskiem. Smycz do zawieszki na identyfikator lub kluczy. Posiada regulowany dysk z miejscem na logo. Posiada zabezpieczenie przed uduszeniem. Poliester.

  4,28 zł
  3,48 zł netto
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Wielofunkcyjność smyczy reklamowych

Smycze z nadrukiem, które są nośnikiem reklamowym, na którym możemy umieścić hasło, slogan czy logo firmy to nie tylko gadżet, który sprawdzi się w zestawieniu z telefonem. Smycze reklamowe doceniają również Ci wszyscy, którzy zawieszają na nich klucze. Szczególnie często wykorzystywane są przez dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Nie musimy nosić jej na szyi. Dołączona do kluczy sprawia, że łatwiej jest je znaleźć na dnie torebki czy tornistra. Smycze z nadrukiem podarowane klientom odbierane są jako miły gest, który wpływa na pozytywną opinię o firmie oraz ogólny jej wizerunek. Takie gadżety są użyteczne, dobrej jakości oraz estetyczne. Dlatego jeżeli jesteś przedsiębiorcą i nie masz jeszcze smyczy z logo własnej firmy to najwyższy czas to zmienić! Bo zadowolony klient to najlepsza reklama i recepta na sukces!

Różnorodne smycze z nadrukiem

Smycze haftowane bądź z nadrukiem to doskonałe gadżety nie tylko dla osób korzystających z Twojej oferty. Stanowią one produkty, które przydadzą się również Twoim pracownikom. Możesz zamówić smycze tkana z logo firmy na przykład przed targami pracy, na które wybierze się kilka osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie. Dzięki takim artykułom będą one wyglądać bardziej profesjonalnie. Poza tym smycze z nadrukiem mogą być również gadżetami, które otrzymają kandydaci do pracy w firmie czy potencjalnie zainteresowani jej ofertą. Dzięki takiemu drobnemu upominkowi Twoje przedsiębiorstwo będzie im się milej kojarzyć.

W naszym sklepie oferujemy smycze reklamowe wykonane z różnorodnych materiałów. Znajdziesz wśród nich produkty stworzone z metalu, jak i poliestru czy innych tworzyw. Dzięki temu dobierzesz rozwiązanie, które najbardziej Cię satysfakcjonuje. Niezależnie jednak od rodzaju smyczy zapewniamy najlepsze wykonanie. Nasze artykuły są wytrzymałe i mogą posłużyć użytkownikom przez wiele lat. Świetnie sprawdzają się w różnych zastosowaniach, dlatego są chętnie wybieranym gadżetem reklamowym. Mogą zapobiec zgubieniu pieniędzy czy dokumentów albo ich kradzieży. Dodatkowa zaleta tych produktów to natomiast niska cena. Dzięki temu smycze z logo firmy to świetny gratis, który można rozdać osobom pytającym o ofertę na wydarzeniach branżowych. Wówczas na pewno zapamiętają Twoje przedsiębiorstwo lepiej niż inne. Ponadto wzmocnisz pozytywny odbiór firmy. Serdecznie zapraszamy do zamawiania wybranych smyczy z nadrukiem sublimacyjnym.