Smycze i Holdery

Śledź nas na Facebooku

Gadżety promocyjne powinny być nie tylko estetyczne, ale i praktyczne. Obie te funkcje spełniają smycze reklamowe, które stanowią doskonałe zabezpieczenie kluczy, identyfikatora służbowego czy telefonu przed zgubieniem, ale nie tylko.

To także skuteczne narzędzie marketingowe, które pozwala na widoczne umieszczenie logo firmy. Oferujemy Państwu zarówno smycze haftowane, jak i sublimacyjne. Mogą mieć jedno- lub dwustronny nadruk w postaci logo firmy, ale także z inną, dowolnie wybraną przez klienta treścią bądź grafiką. Nadruki, jak i hafty wykonujemy przy użyciu technik, które zapewniają spektakularny, a przy tym wyjątkowo trwały efekt. Są to m.in. metody laserowe, cyfrowe, a także wyszywanie grubym ściegiem.

Prezentowane artykuły reklamowe są dostępne w różnych kolorach oraz długościach i szerokościach do wyboru.

Smycze i Holdery 

Jest 14 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
 • 2,64 zł

  Dwukolorowa smycz z zapinaniem na rzep Aru. Dwukolorowa smycz do zawieszki na identyfikator lub kluczy ze srebrnym wnętrzem. Posiada zabezpieczenie przed uduszeniem w postaci rzepu. Poliester.

  2,64 zł
  2,15 zł netto
 • 5,08 zł

  Etui na identyfikator Identify. Duża kieszeń zapinana na zamek. Przezroczyste kieszenie z PVC na identyfikator lub kartę ID. Etui posiada elastyczną pętelkę na długopis oraz jest zabezpieczone zgodnie z normami UE, dzięki czemu nie ma ryzyka uduszenia. Przednie okienko ma wymiary 9,5 x 10,1 cm. Tylne okienko ma wymiary: 7,0 x 10,1 cm. Nie zawiera...

  5,08 zł
  4,13 zł netto
 • 0,91 zł

  Futerał na identyfikator Serge. 8,8 x 10,0 cm. Ładowany od tyłu futerał na identyfikator z otworem do zamocowania smyczy na górze. PVC.

  0,91 zł
  0,74 zł netto
 • 3,19 zł

  Etui do smyczy wykonane z ozdobnego papieru. Etui pasuje do smyczy z metalowym łańcuszkiem.Termin realizacji do 5 dni.

  3,19 zł
  2,59 zł netto
 • 3,92 zł

  Poliestrowa smycz posiadająca metalową, odkręcaną końcówkę oraz sznureczk pozwalający na zaczepienie do telefonu. Logo wygrawerujemy na metalowej końcówce.Termin realizacji do 5 dni.

  3,92 zł
  3,19 zł netto
 • 3,46 zł

  Smycz Gratto. Smycz do zawieszki na identyfikator lub kluczy. Posiada plastikową część z miejscem na logo. Posiada zabezpieczenie przed uduszeniem. Poliester.

  3,46 zł
  2,81 zł netto
 • 2,94 zł

  Smycz Lago. Smycz ta idealnie nadaje się do zawieszenia plakietki z imieniem, karty ID lub kluczy. Dzięki złączce łatwo odczepiać rzeczy bez ryzyka zaklinowania. Jeśli nadruk będzie obejmował to samo logo na obu stronach, koszt przygotowania liczony jest jednokrotnie. Koszty produkcji pozostają bez zmian. Poliester.

  2,94 zł
  2,39 zł netto
 • 3,86 zł

  Smycz Landa. Smycz do zawieszki na identyfikator lub kluczy. Posiada regulowaną część z PVC z miejscem na logo. Posiada zabezpieczenie przed uduszeniem. Poliester.

  3,86 zł
  3,14 zł netto
 • 11,55 zł

  Smycz metalowa FONKA - posiada metalową kwadratową końcówkę z możliwością wykonania grawerowania z czterech stron. Zawieszka jest odkręcana z dwóch stron. Standardowo pakowana jest na czarnym blistrze. Smycz to uniwersalny gadżet - można ją przywiesić do telefonu, identyfikatora lub pamięci USB, dzięki niej łatwiej znaleźć małe przedmioty.Termin...

  11,55 zł
  9,39 zł netto
 • 11,06 zł

  Metalowa smycz z odpinaną końcówką z ekoskóry PU. Logo grawerujemy na metalowej zapince. Smycz pakowana jest na czarnym blistrze.Termin realizacji do 5 dni.

  11,06 zł
  8,99 zł netto
 • 2,34 zł

  Smycz na identyfikator Igor ze sprzączką. Smycz z obrotową sprzączką - idealna na plakietkę z nazwiskiem, dowód, klucze czy wizytówkę. Nie pobieramy dodatkowej opłaty za ten sam nadruk po obu stronach smyczy. Opłata za inny dodatkowy wzór pozostaje bez zmian. Poliester.

  2,34 zł
  1,90 zł netto
 • 3,59 zł

  Smycz na identyfikator lub klucze Yogi. Smycz na identyfikator lub klucze. Łatwo odpinana klamra oraz mechanizm odłączania, zapobiegający udławieniu. Jeżeli obie strony udekorowane są w ten sam sposób, opłata za przygotowanie powierzchni nie jest liczona podwójnie. Pozostałe opłaty nadal obowiązują. Poliester.

  3,59 zł
  2,92 zł netto
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Wielofunkcyjność smyczy reklamowych

Smycze z nadrukiem, które są nośnikiem reklamowym, na którym możemy umieścić hasło, slogan czy logo firmy to nie tylko gadżet, który sprawdzi się w zestawieniu z telefonem. Smycze reklamowe doceniają również Ci wszyscy, którzy zawieszają na nich klucze. Szczególnie często wykorzystywane są przez dzieci, młodzież oraz osoby starsze. Nie musimy nosić jej na szyi. Dołączona do kluczy sprawia, że łatwiej jest je znaleźć na dnie torebki czy tornistra. Smycze z nadrukiem podarowane klientom odbierane są jako miły gest, który wpływa na pozytywną opinię o firmie oraz ogólny jej wizerunek. Takie gadżety są użyteczne, dobrej jakości oraz estetyczne. Dlatego jeżeli jesteś przedsiębiorcą i nie masz jeszcze smyczy z logo własnej firmy to najwyższy czas to zmienić! Bo zadowolony klient to najlepsza reklama i recepta na sukces!