Kategorie

Dedykowane artykuły reklamowe posiada każda nieco większa, a także szanująca się firma. Mimo niekwestionowanego rozwoju nowych technologii i udogodnień, jakie się z tym wiążą, to nadal długopis, szlafrok, czy wizytownik są bardzo mile widzianymi upominkami, w które warto zainwestować. Poczytaj dzisiaj więcej na ten temat, a Twoje relacje z kontrahentami ulegną znacznej poprawie!

Upominki i prezenty

Nie ma chyba na świecie osoby, której nie byłoby miło po otrzymaniu niespodziewanego podarunku; widząc zatem, jak pozytywne emocje budzi taka czynność, firmy często wręczają swoim klientom i kontrahentom najróżniejsze drobiazgi. Nie ma w tym nic dziwnego, wszak budowanie długotrwałych, dobrych relacji jest jednym z gwarantów prowadzenia udanego biznesu. Do takich upominków najczęściej należą szeroko pojęte gadżety reklamowe - przydatne przedmioty codziennego użytku, które jednak mają dyskretne logo firmy ofiarodawcy. Do tej grupy należą wszystkie długopisy, breloczki, kalkulatory, dyski przenośne, latarki, scyzoryki i kubki. Każdy z nas w swoim życiu dostał co najmniej kilkanaście takich przedmiotów.

Druga grupa gadżetów reklamowych to produkty z tak zwanej wyższej półki - szlafroki, galanteria skórzana, wagi łazienkowe, zestawy do pedicure lub zestawy narzędzi. Te rzeczy są większe, a zatem droższe i przez to nie są wręczane ?z automatu? każdemu, lecz wysyłane w ramach podziękowań oraz na specjalne okazje. Istnieją przedsięwzięcia, w których nie tylko wypada, lecz wręcz trzeba mieć całą masą przedmiotów z własnym logo. Mowa tu przede wszystkim o hotelach i ośrodkach SPA (kapcie, ręczniki, mydełka), a także branżach związanych z technologią i elektroniką (słuchawki, podkładki do ładowania bezprzewodowego, powerbanki).

4 częściowy zestaw do pielęgnacji ciała

W jakie gadżety reklamowe warto zainwestować?

Zebraliśmy kilka uniwersalnych propozycji, których wybór warto rozważyć podczas tworzenia doskonałej listy prezentów i reklamówek:

  • Akcesoria biurowe - czyli rzeczy potrzebne praktycznie każdemu. Bez względu na to, czy zdecydujesz się jedynie na długopisy i notesy, czy wybierzesz eleganckie przyborniki na biurko (np. z wbudowanym zegarkiem), masz spore szanse na zadowolenie klienta. Nie od dziś przecież wiadomo, że w każdym biurze zawsze brakuje przyborów do pisania|!
  • Upominki dla dzieci - z tej grupy prezentów możemy czerpać podwójną korzyść. Pierwsza to oczywiście zadowolenie rodziców z powodu ukłonu w stronę jego pociechy, a druga to fakt, że pracownicy zestresowani natłokiem obowiązków lubią się chwilę pobawić piłką lub rzutkami. To ich uspokaja.
  • Gadżety elektroniczne - przenośne nośniki pamięci, ładowarki lub słuchawki lubią ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, dlatego nigdy nie mamy ich ?za dużo?. Wyposażenie kontrahenta w kolejne takie urządzenie zawsze jest na miejscu - on też z pewnością niedawno zgubił swój ostatni pendrive.
  • Zestawy związane z winem - pompka lub areator do wina, a także estetycznie wykonany cooler to gadżety, które przydadzą się zarówno na eleganckim przyjęciu, jak i na grillu ze znajomymi. Dorzuć do tego zestawu kamienne kostki do chłodzenia whiskey i wielofunkcyjny otwieracz, a stworzysz prezent idealny!
  • Akcesoria sportowe - sport i zdrowe odżywianie są teraz w modzie, dlatego do dobrego tonu należy wręczenie podarunku, który ma na celu wspomóc klienta w walce o piękną sylwetkę. Sprawdź bidony, butelki sportowe i filtrujące, pojemniki śniadaniowe, lunch box, a także cyfrowe skakanki. Miłośnicy bycia fit z pewnością z nich skorzystają.
  • Utensylia związane z dbaniem o urodę - każda kobieta ucieszy się z zestawu świec, balsamu do ust, kompletu do pedicure/manicure lub kieszonkowego lusterka. Powodzeniem cieszą się także mini zestawy do szycia, komplety do masażu oraz żelowe kompresy przeciwdziałające opuchliźnie. Jednak przed zakupem takich gadżetów upewnij się, czy w danej firmie nie ma reprezentacji składającej się głównie lub wyłącznie z mężczyzn.

Adapter microUSB iP5

O czym jeszcze warto pamiętać?

Wybierając gadżety reklamowe, które mają na celu zadowolenie naszych klientów oraz kontrahentów, zyskanie ich sympatii, a także szersze rozreklamowanie naszej firmy, warto wspomnieć o kilku dodatkowych kwestiach. Przede wszystkim gadżety i upominki sygnowane naszym logiem powinny korespondować z branżą, w jakiej się obracamy. Na całe nasze szczęście istnieją jednak wymienione już wyżej prezenty uniwersalne. W razie poważnych wątpliwości warto opierać się głównie na nich, a ryzyko popełnienia faux pas zmniejszą się do zera. Możesz też poprosić o poradę personel sklepu z gadżetami i upominkami. z pewnością słyszeli już o niejednym pomyśle, wiedzą też najlepiej, które upominki należą do najczęściej chwalonych i wybieranych.

Kosmetyczka Transit