Koszulki polo

Koszulki polo z nadrukiem logo

Może być z powodzeniem stosowana jako odzież robocza, ale nie tylko. Koszulka polo z logo firmy to także doskonałe źródło informacji o firmie np. podczas targów czy innych eventów. Przyciągnie uwagę, a tym samym pozwoli na szybką identyfikację marki.

Koszulka polo z nadrukiem w naszej ofercie dostępna jest w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych do wyboru. Wśród nich znajdują się zarówno męskie, jak i damskie fasony. Są one wykonane z miękkich oraz wytrzymałych tkanin jak np. bawełna. Wykorzystane materiały przepuszczają powietrze, dlatego zapewniają komfort noszenia nawet podczas całego dnia w pracy.

Możemy na nich zamieścić logo firmy oraz dowolnie wybrany przez klienta tekst bądź grafikę. Wykorzystujemy w tym celu druk transferowy, sitodruk, a także haft wełniany o gęstym ściegu.

Koszulki polo 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Koszulki polo z logo dobrą inwestycją

W ofercie naszej firmy znajdziesz różnorodne modele koszulek polo z krótkim oraz długim rękawem. Proponujemy produkty nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Wszystkie prezentowane ubrania świetnie sprawdzają się w celach reklamowych. Koszulki polo z nadrukiem są chętnie wybierane przez naszych klientów, ponieważ zapewniają wygodę podczas użytkowania, a jednocześnie dobrze się prezentują. Pracodawcy chętnie nabywają ten typ t-shirtów dla swojego personelu. Koszulki polo z logo firmy zdają egzamin jako strój roboczy pracowników kawiarni, personelu zatrudnionego w punktach obsługi klienta i tym podobnych miejscach. Dzięki ujednoliceniu elementów garderoby Twoja marka staje się bardziej rozpoznawalna.

Koszulki polo z nadrukiem, zakładane przez personel firmy, poprawiają również jej odbiór. Warto bowiem pamiętać, że reprezentatywny wygląd pracowników przyczynia się do uznania placówki za profesjonalną. Dobre pierwsze wrażenie będzie zaś procentować w przyszłości. Oczywiście, koszulki polo z logo to także elementy, które oddziałują na samych zatrudnionych. Nosząc bowiem takie same ubrania, bardziej utożsamiają się oni ze swoją organizacją. Ponadto, kiedy pracownicy mają obowiązek nosić otrzymane t-shirty, zmniejsza się ryzyko, że któryś z nich przyjdzie do pracy ubrany niestosownie do okoliczności. W porównaniu z korzyściami koszt wykonania koszulki polo z nadrukiem nie jest duży. Warto więc zlecić przygotowanie takich produktów dla firmy. Zyska na tym jej wizerunek, a współpraca między pracownikami ulegnie poprawie.