Multinarzędzia

Multitool z nadrukiem

Multinarzędzia to produkty, które sprawdzają się w różnych warunkach. Jeśli potrzebne są przedmioty do odkręcenia kilku śrub o odmiennych rozmiarach, to właśnie rozwiązanie, będące połączeniem kilku narzędzi może okazać się przydatne. Szczególnie w sytuacjach, w których nie ma się pod ręką całej skrzynki narzędziowej, jeden produkt do zadań specjalnych okazuje się doskonałym wyjściem. W naszej ofercie znajdziesz natomiast multitool z nadrukiem w formie logo czy innej grafiki, którą nam podeślesz. Jeśli tego typu akcesoria promujące markę, są zbieżne z wizerunkiem, jaki chcesz zbudować lub utrzymać, to zapraszamy do skorzystania z oferty. Multinarzędzia mogą znakomicie reklamować Twoją firmę w terenie, podczas gdy Ty zapłacisz za nie tylko raz i to niewielką kwotę. Stworzony przez nas multitool z nadrukiem posłuży przez kilka lat, promując jednocześnie Twoją firmę.

Multinarzędzia 

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Multitool z nadrukiem

Nie zawsze musisz inwestować duże kwoty w reklamę. Gadżety z Twoim logo to znakomity sposób na poszerzenie zakresu dotychczas podejmowanych działań w dziedzinie promocji i marketingu. Przekonaj się, że multinarzędzia to świetny dodatek do dużego zamówienia na maszyny, jeśli właśnie ich sprzedażą się zajmujesz. Z pewnością sprawdzą się one również jako nośnik reklamowy firm z innych branż. Sklep Eupominki zapewni Ci solidne produkty, dzięki czemu będziesz mógł wyróżnić się wśród konkurencji.

Narzędzia do zadań specjalnych z grawerem

Niemal w każdym domu można znaleźć skrzynkę z najbardziej potrzebnymi narzędziami. Nie zawsze są one jednak pod ręką. Poza tym niekiedy trzeba uzupełnić braki w swoim wyposażeniu. Doskonałym upominkiem dla osób, które lubią naprawiać domowe sprzęty lub tworzyć coś z niczego, jest multitool z nadrukiem firmy. Jeśli nawet Twój klient posiada już zbliżone rodzaje narzędzi, to prawdopodobnie nie ma produktu, który łączyłby w sobie funkcjonalności kilku z nich. Takie rozwiązania zaś nieraz się przydają. Multinarzędzia z grawerem wykonanym laserem mogą być więc świetnym upominkiem, który na przykład utwierdzi klienta w przekonaniu, że dobrze jest kupować maszyny od Ciebie. Zamiast szukać stale nowych zainteresowanych Twoją ofertą, warto niekiedy docenić tych, którzy już z niej skorzystali. Dzięki temu chętniej będą korzystać z usług lub zamawiać produkty również w przyszłości.

Multitool z nadrukiem lub z grawerem stanowi rozwiązanie, które nie pasuje do każdego rodzaju działalności, a więc może być jeszcze bardziej wyróżniającym i wyjątkowym produktem reklamowym. Jeśli Twoja firma jest związana z przemysłem, motoryzacją i tym podobnymi dziedzinami, to warto zastanowić się czy multinarzędzia nie będą najlepszymi nośnikami reklamy tego typu. Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się tymi produktami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać naszym klientom coraz większy wybór akcesoriów reklamowych, jednocześnie dbając również o ich wysoką jakość. Dzięki temu nasze produkty mają wielu nabywców.