Termosy

Termos z grawerem - z logo - z nadrukiem

Wyjazd pod namiot, na narty, długi dzień poza domem czy szkolna wycieczka to przykłady sytuacji, w których termos z logo Twojej firmy okaże się bardzo przydatny. Warto więc zastanowić się, czy Twoi pracownicy albo klienci nie będą w przyszłości poszukiwali tego typu akcesoriów. Doskonałym momentem, aby wręczyć im termos z nadrukiem i tym samym wybawić z kłopotu, jest czas przed urlopem. Jeśli więc zbliżają się wakacje albo przedstawiciel z partnerskiej firmy, z którym zwykle się kontaktujesz, powiadomił Cię o niedługim wyjeździe, termos z grawerem jako artykuł reklamowy, będzie świetnym pomysłem. Nie dość, że będzie to przydatny upominek, to jeszcze możesz zapunktować u swojego pracownika lub partnera biznesowego, że o nich pamiętasz. Oczywiście, dla Ciebie termos z logo to także znakomita reklama, w którą nie musisz dużo inwestować.

Termosy 

Termos z nadrukiem

Dla naszych klientów przygotowaliśmy różnorodne propozycje artykułów reklamowych. Wśród oferowanych produktów dostępny jest termos z grawerem ze ściankami w kilku kolorach. Najbardziej popularny jest srebrny termos z nadrukiem, jednak możesz wybrać również model niebieski, czerwony lub czarny. W naszej ofercie dostępne są także nowoczesne produkty z nakrętką wykonaną z tworzywa sztucznego. Ciekawą opcję stanowi zestaw upominkowy, w którego skład wchodzą kubki termiczne oraz termos z grawerem. Na każdym z tych elementów wykonujemy znakowanie. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Akcesoria dobrze trzymające ciepło

W podróży, zwłaszcza gdy na zewnątrz jest zimno, szczególnie docenia się możliwość wypicia ciepłej herbaty czy kawy. Wręczając klientowi termos z logo Twojej firmy, utrwalisz więc w jego głowie pozytywny wizerunek marki. Kto wie, być może termos z nadrukiem nieraz wybawi go z opresji i ugasi pragnienie. Akcesoria trzymające ciepło są mile widziane w trakcie wędrówek po górach, podróży samochodem czy pociągiem, w czasie odpoczynku na plaży i w wielu innych sytuacjach. Jeśli Twoja działalność kierowana jest do studentów, to z pewnością niejeden z nich również doceni termos z nadrukiem, kiedy cały dzień będzie musiał spędzić na uczelni. Tego typu akcesoria reklamowe będą więc pożądanymi upominkami dla różnych grup klientów. Warto zastanowić się, czy również Twoi odbiorcy nie ucieszą się z takiego termosu.

Najczęściej termos z logo znakowany jest za pomocą grawerowania. W naszej ofercie dostępna jest jednak ograniczona ilość produktów, na których znak firmowy może być specjalną metodą nadrukowany. Niezależnie od tego, który artykuł wybierzesz, możesz mieć pewność, że otrzymasz akcesoria reklamowe najwyższej jakości. Proponujemy termos z grawerem czy nadrukiem, który posłuży obdarowanym przez lata, zapewniając Ci tanią reklamę. Warto skorzystać z tej możliwości i zwiększyć rozpoznawalność marki. Jeśli kreatywnie wykorzystasz nasze produkty do promocji, z pewnością zyska na tym wizerunek Twojej firmy. Możesz również zdobyć nowych klientów albo zatrzymać przy sobie tych, którzy już korzystali z Twoich usług.