Akcesoria do telefonów komórkowych

Śledź nas na Facebooku

Akcesoria do telefonów komórkowych 

Jest 96 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów
 • 50,66 zł

  Adapter MFI Lightning™. Certyfikowany adapter MFI Lightning™ to doskonały dodatek do każdego powerbanku. Adapter podłącza się do kabla Micro USB aby ładować iPhona®, iPada® lub iPoda®, które mają gniazdo Lightning™. Spakowany w pudełko upominkowe. Plastik ABS.

  50,66 zł
  41,19 zł netto
 • 22,84 zł

  Adapter USB Type-C. Adapter za pomocą którego podłączysz każde urządzenie na USB-A do USB-C. Przesyła szybko dane. Plastik ABS.

  22,84 zł
  18,57 zł netto
 • 6,58 zł

  Aluminiowy uchwyt na telefon z kółkiem. Aluminiowy pierścień może być podniesiony aby służył jako stojak, albo do trzymania urządzenia w ręku. Pierścień może być obrócony o 360 stopni. Warstwa samoprzylepna przykleja się mocno do tylnej obudowy smartfonu. Stop cynku.

  6,58 zł
  5,35 zł netto
 • 1,82 zł

  Blocker kamery internetowej. Ten blocker kamery idealnie ochroni twoje dane. Wystarczy przykleić na kamerze, docisnąć i gotowe. Od teraz ataki chcących podglądać Twoje życie hackerów nie będą już groźne. Przesuwana przesłona umożliwia normalne korzystanie z kamery, gdy tego potrzebujesz. Poosiada mechanizm zapobiegający przypadkowemu otwarciu. Można jej...

  1,82 zł
  1,48 zł netto
 • 5,99 zł

  Blokery kamery w futerale. W tym przezroczystym futerale znajdują się 3 blokery kamer, dzięki którym ochronisz swoją prywatność. Wystarczy przykleić na kamerze, docisnąć i gotowe. Od teraz ataki chcących podglądać Twoje życie hackerów nie będą już groźne. Przesuwana przesłona umożliwia normalne korzystanie z kamery, gdy tego potrzebujesz. Poosiada...

  5,99 zł
  4,87 zł netto
 • 7,01 zł

  Bracelet kabel do ładowania 2-w-1. Ten kabel do ładowania 2-w-1 jest wyposażony w USB typu A i końcówkę 2-w-1 kompatybilną z urządzeniami z systemem iOS i Android. Oba złącza można ze sobą połączyć, dzięki czemu otrzymamy bransoletkę. Na płytce można umieścić logo. Obsługuje wyłącznie ładowanie. Silikon.

  7,01 zł
  5,70 zł netto
 • 4,56 zł

  Breloczek Quatro z uchwytem do telefonu, czyścikiem do ekranu i stylusem. Breloczek posiada cztery funkcje: łańcuszka do kluczy, uchwytu do telefonu, czyścika do ekranu oraz stylusa. Plastik ABS.

  4,56 zł
  3,71 zł netto
 • 2,64 zł

  Brelok aluminiowy Aria ze stylusem. Mini stylus do ekranów dotykowych z kółkiem do kluczy. Aluminium.

  2,64 zł
  2,15 zł netto
 • 7,00 zł

  Brelok Magnet Micro USB. Brelok Magnet Micro USB to najwygodniejszy i najbardziej kompaktowy kabel do ładowania na rynku. Magnetyczna obudowa umożliwia łatwe doczepienie do kluczy i noszenie ze sobą wszędzie. W ten sposób zawsze możesz naładować swoje urządzenie, gdziekolwiek jesteś. Kabel nie plącze się, jest elastyczny, dzięki czemu możesz wygodnie...

  7,00 zł
  5,69 zł netto
 • 85,77 zł

  Certyfikowany kabel 3-w-1 MFI. Kabel idealny pod każdym względem. Dzięki wygodnemu, przejrzystemu etui wykonanemu z plastiku, nasz certyfikowany kabel 3-w-1 MFI położy kres ciągłemu rozplątywaniu wężowiska kabli. Kabel wyposażony jest w końcówkę Lightening, 30-pin oraz łącza mikro-USB do smartfonów i tabletów typu iPhone, iPad i Android od Samsunga, HTC,...

  85,77 zł
  69,73 zł netto
 • 16,16 zł

  The 4-in-1 Charging cable in case with 2 type C, 1 USB type A and 2-in-1 dual compatible tip for both Apple iOS and Android devices. Both charging and data transferring. To charge Apple devices put the cable with the side that has no pins in the device, to charge Android devices put the cable with the side that has pins in the device.

  16,16 zł
  13,14 zł netto
 • 2,51 zł

  Czyścik i uchwyt do telefonu GoGo. Uchwyt na telefon z breloczkiem i czyścikiem do ekranu zabezpieczonym kolorową skuwką. Plastik ABS.

  2,51 zł
  2,04 zł netto
Pokazuje 1 - 12 z 96 elementów