Kategorie

Hurtownia gadżetów reklamowych

Odbiorców hurtowych, firmy, agencje reklamowe zapraszamy do przesyłania zapytań, od cen sklepowych oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. W stałej ofercie posiadamy kilkanaście tysięcy artykułów.

Jeśli chodzi o ofertę katalogową oferujemy towar z wszystkich katalogów dostępnych na rynku, dlatego jeżeli otrzymali Państwo katalog od innego dostawcy, są w nim gadżety spełniające Państwa oczekiwania warto wysłać do nas zapytanie z numerem artykułu i skonfrontować oferty - klienci bardzo często są zaskoczeni naszymi cenami. 

Oferowany towar możemy oznakować zgodnie z Państwa życzeniami wszystkimi dostępnymi technikami. Własny park maszynowy pozwala nam zaoferować Państwu bardzo atrakcyjne ceny, terminy realizacji oraz pełną kontrolę nad procesem znakowania co istotnie wpływa na finalny produkt.

Proponujemy gadżety na indywidualne zamówienie: pełną ofertę poligrafii reklamowej, odzież szytą na zamówienie, elektronikę, torby papierowe i foliowe, ceramikę, słodycze, naklejki, breloki 3D, zapachy samochodowe, chusteczki, balony, zapałki, krawaty, smycze, kosze upominkowe, opakowania ozdobne oraz wiele innych - ograniczeniem może być jedynie Państwa wyobraźnia.


Importer gadżetów reklamowych najwyższej jakości


Naszym celem jest dostarczenie klientom różnorodnych i świetnie wykonanych produktów reklamowych. Stale poszerzamy naszą ofertę, widoczną na stronie internetowej, aby zapewnić Państwu jeszcze większy wybór. Nasza hurtownia upominków zatrudnia zespół specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w znakowaniu artykułów reklamowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu nie tylko solidne produkty, ale również trwałe ich znakowanie. Hurtownia gadżetów reklamowych Eupominki to miejsce, w którym można zakupić sprawdzone elementy do promocji każdej firmy. Zaopatrują się u nas również fundacje czy osoby prywatne. Klientom hurtowym zapewniamy atrakcyjne obniżki cenowe od oferty widocznej w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy więc do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani indywidualną wyceną.

Nasza hurtownia gadżetów reklamowych to miejsce, w którym w końcu nabędą Państwo również mniej standardowe artykuły promujące. Poza krówkami czy koszulkami z logo proponujemy bowiem także wiele innych akcesoriów. Nasza dostępna online hurtownia upominków stale się rozwija, dzięki czemu już dziś możemy zaoferować gadżety dopasowane do potrzeb każdej firmy czy organizacji. Dzięki dopracowanym nadrukom, haftom czy grawerom stanowią one idealną formę promocji marki oraz zwiększania jej rozpoznawalności. Jednocześnie hurtownia gadżetów reklamowych to idealne miejsce, aby nabyć produkty, które posłużą pracownikom i pozytywnie wpłyną na ich odbiór firmy.


Producent artykułów reklamowych


Produkty proponowane przez nasz sklep internetowy to akcesoria, które przydają się w wielu codziennych sytuacjach. Są więc chętnie wybierane przez właścicieli przedsiębiorstw z bardzo różnych sektorów gospodarki. Nasza hurtownia gadżetów reklamowych oferuje wygodną odzież, która może być stosowana przez pracowników lub klientów firmy. Proponujemy również wiele akcesoriów kuchennych i samochodowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także torby konferencyjne czy plecaki na laptopa. Można bowiem umieścić na nich sporych rozmiarów logo czy slogan reklamowy. Ponadto okazują się użyteczne dla zróżnicowanych grup klientów i pracowników: od studentów aż po właścicieli firm.

Importer upominków to również miejsce, w którym nabędą Państwo atrakcyjne i przydatne prezenty świąteczne dla całego zespołu, zatrudnionego w przedsiębiorstwie. Oczywiście, w zależności od okazji i budżetu mogą być to jedynie drobne gadżety w postaci latarki na breloku albo większe upominki, takie jak aktówka czy zestaw do przyrządzania burgerów. Drobne przedmioty są również świetnym wyróżnieniem dla szczególnie lojalnych klientów.

Hurtownia upominków

W zależności od Państwa potrzeb, nasza hurtownia upominków umieszcza na gadżetach czy akcesoriach logo firmy albo inną przesłaną grafikę. Naszymi klientami są więc nie tylko przedsiębiorcy, ale również klienci indywidualni, chcący sprawić komuś miłą niespodziankę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, także jeśli potrzebujecie Państwo pojedynczych sztuk produktów z nadrukiem, haftem lub grawerem. Jesteśmy pewni, że znajdziecie u nas oryginalny upominek.